Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Jun 3 2008, 05:28pm)
ma mos igrat s cd-om, kopijom. originalom .. netreba cd key, samo skines sa blizzard.com najnoviji patch stavis ga u direktorij od igre, pokrenes i to je to... pre jednostavno
ae, ae, ukljucite i mene, nabavit cu vec cd