d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Euro 2008
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 6 2008 12:12am
Quote (speedking @ Fri, 6 Jun 2008, 03:36)
evo sad cu van ja rec...sta ja mislin da ce se dogodit na euru 2008:

Mene sve ovo podsjeca na ono zadnje neslavno svijetsko prvenstvo kad je Kranjcar bija trener.

Znaci.. prosli su kvalifikacije... ono sve bez poraza (il kako vec tralalala)... odigrali nekoliko dobrih utakmica...kosto je bilo protiv brazila....a tako je sad protiv engleske ono.

I onda su se oni umislili...*mozemo mi pobjedit bilo koju reprezentaciju na svijetu* i takve seme (to mi je nesto poznato)... i onda su nakon toga ispali u prvome kolu... nisu bili u stanju ni gol zabit protiv japana, a mogli su ofc

Ja bi volija da se ja varan... ja maksimalno podrzavan reprezentaciju i sve to..al meni se cini da ce se opet dogodit isto.


Imas pravo, nekako je "deja vu" u glavi, ali se ipak nadam da je konacno i nase vrijeme doslo wink.gif
Istina je da je Eduardo nenadoknadiv gubitak, ali mozda kojnacno i neko drugi proigra biggrin.gif
Svi cemo bit pametniji vec nakon nedjelje.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2008 06:48am
Quote (PalysFort @ Fri, 6 Jun 2008, 07:12)
Istina je da je Eduardo nenadoknadiv gubitak, ali mozda kojnacno i neko drugi proigra biggrin.gif

olić je odigra odličnu sezonu u hsv-u,možda i najbolju u svojoj karijeri.on i van der vaart su odlično surađivali,nadam se da će napravit i za reprezentaciju nešto.

Quote (PalysFort @ Fri, 6 Jun 2008, 07:12)
Svi cemo bit pametniji vec nakon nedjelje.

to sigurno

Quote (speedking @ Fri, 6 Jun 2008, 02:36)
evo sad cu van ja rec...sta ja mislin da ce se dogodit na euru 2008:

Mene sve ovo podsjeca na ono zadnje neslavno svijetsko prvenstvo kad je Kranjcar bija trener.

Znaci.. prosli su kvalifikacije... ono sve bez poraza (il kako vec tralalala)... odigrali nekoliko dobrih utakmica...kosto je bilo protiv brazila....a tako je sad protiv engleske ono.

I onda su se oni umislili...*mozemo mi pobjedit bilo koju reprezentaciju na svijetu* i takve seme (to mi je nesto poznato)... i onda su nakon toga ispali u prvome kolu... nisu bili u stanju ni gol zabit protiv japana, a mogli su ofc 

Ja bi volija da se ja varan... ja maksimalno podrzavan reprezentaciju i sve to..al meni se cini da ce se opet dogodit isto.

ma bit će sve u redu,bar se nadam.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 7 2008 12:18pm
švicarska - češka 0-1

nezasluženo, triba je bit iks
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 7 2008 12:25pm
Quote (nugard @ Sat, 7 Jun 2008, 20:18)
švicarska - češka 0-1

nezasluženo, triba je bit iks


Jako čudno da sudac domaćine pokrade na otvaranju huh.gif
Iako su mi Česi draži biggrin.gif
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 7 2008 01:38pm
Quote (nugard @ Sat, Jun 7 2008, 06:18pm)
švicarska - češka 0-1

nezasluženo, triba je bit iks


al ono totalno
5 puta bolje akcije su imali svicarci bas je steta sta su spusili i onoga bi glavnog sudca obrija na celavo i zalipija mu tu kosu na supak je se nakra sleep.gif

This post was edited by Dlexx on Jun 7 2008 01:48pm
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 7 2008 01:46pm
Quote (Dlexx @ Sat, 7 Jun 2008, 21:38)
al ono totalno
5 puta bolje akcije su imali austrijanci bas je steta sta su spusili i onoga bi glavnog sudca obrija na celavo i zalipija mu tu kosu na supak je se nakra sleep.gif


Austrijanci ???
Jesi ti siguran da si gledo istu stvar ko i mi ? biggrin.gif
Quote (nugard @ Sat, 7 Jun 2008, 21:48)
Pma sam ga da edita, ali očigledno nije.

Edit: evo ipak je.


biggrin.gif
mozak afk , ajme rofl.gif

This post was edited by PalysFort on Jun 7 2008 01:57pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 7 2008 01:48pm
Quote (PalysFort @ Sat, 7 Jun 2008, 21:46)
Austrijanci ???
Jesi ti siguran da si gledo istu stvar ko i mi ? biggrin.gif


Pma sam ga da edita, ali očigledno nije.

Edit: evo ipak je.

This post was edited by nugard on Jun 7 2008 01:50pm
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 7 2008 01:49pm
Quote (nugard @ Sat, Jun 7 2008, 07:48pm)
Pma sam ga da edita, ali očigledno nije.


poglaj gori tongue.gif
da gledali smo istu stvar al mi je mozak bija afk atm

This post was edited by Dlexx on Jun 7 2008 01:49pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 7 2008 02:38pm
portugal - turska 2-0

turci su se trudili, ali portugalci su očigledno kvalitetniji, zaslužena pobjeda
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 7 2008 02:48pm
a sta je itko ocekivo drugaciji ishod....? tongue.gif
di ce turci.... Smail Aga Čengić,...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll