Quote (PalysFort @ Fri, 6 Jun 2008, 07:12)
Istina je da je Eduardo nenadoknadiv gubitak, ali mozda kojnacno i neko drugi proigra

olić je odigra odličnu sezonu u hsv-u,možda i najbolju u svojoj karijeri.on i van der vaart su odlično surađivali,nadam se da će napravit i za reprezentaciju nešto.
Quote (PalysFort @ Fri, 6 Jun 2008, 07:12)
Svi cemo bit pametniji vec nakon nedjelje.
to sigurno
Quote (speedking @ Fri, 6 Jun 2008, 02:36)
evo sad cu van ja rec...sta ja mislin da ce se dogodit na euru 2008:
Mene sve ovo podsjeca na ono zadnje neslavno svijetsko prvenstvo kad je Kranjcar bija trener.
Znaci.. prosli su kvalifikacije... ono sve bez poraza (il kako vec tralalala)... odigrali nekoliko dobrih utakmica...kosto je bilo protiv brazila....a tako je sad protiv engleske ono.
I onda su se oni umislili...*mozemo mi pobjedit bilo koju reprezentaciju na svijetu* i takve seme (to mi je nesto poznato)... i onda su nakon toga ispali u prvome kolu... nisu bili u stanju ni gol zabit protiv japana, a mogli su ofc
Ja bi volija da se ja varan... ja maksimalno podrzavan reprezentaciju i sve to..al meni se cini da ce se opet dogodit isto.
ma bit će sve u redu,bar se nadam.