d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Sta Je Bolje ? > Xs
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 25 2008 04:45am
a pokemoni na gameboyu????
to je zivot happy.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
May 25 2008 04:48am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, May 25 2008, 11:45am)
a pokemoni na gameboyu????
to je zivot happy.gif


ma tetris
ja ga lupo sa 3 god na onim drekovima laugh.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 25 2008 06:58am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, May 25 2008, 12:45pm)
a pokemoni na gameboyu????
to je zivot happy.gif


iman pokemon silver to san prije igra, i minja san se na gameboyu sa svim mogucim verzijama i fale mi jos 4 pokemona koje nigdi nemos nabavit tongue.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
May 25 2008 10:14am
Quote (nugard @ Sun, 25 May 2008, 11:37)
Zelda link to the past. Super Nintendo. Ja i prijatelj, prilazili je cilu osnovnu školu i prešli. Također na njemačkom (zato ju je bilo iznimno teško preći).
Mi nismo imali problema sa frulom, al smo se namučili da ubijemo Ganona u zadnjem questu.
http://www.rpgclassics.com/shrines/snes/zelda3/images/walkthroughpics/walk09/02.gif
http://www.rpgclassics.com/shrines/snes/zelda3/images/walkthroughpics/walk09/04.gif

Nisam igra ostale serijale, ali sigurno je jedna od najpopularnijih igara svih vremena, a meni zasigurno najdraža.


samo sam čeka kad ćes se javit biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 25 2008 10:23am
evo ja upravo igran za n64 Ocarina of Time - Master Quest... prosa san dosta obicne al u master quest su zagonetke jos zesce... ma igra je bomba
Member
Posts: 6,737
Joined: Sep 9 2006
Gold: 5,957.50
May 25 2008 03:35pm
w3 ofc 27 lvl sam biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
May 25 2008 03:42pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 25 May 2008, 18:23)
evo ja upravo igran za n64 Ocarina of Time - Master Quest... prosa san dosta obicne al u master quest su zagonetke jos zesce... ma igra je bomba


jel to prek emulatora igras ili bas na Nitendu?
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
May 26 2008 04:43am
pokemon svi djelovi
i ofc
super mario advance 3 & 4 :Super Mario Bros 3
3 radi jošija
4 radi baza
mos nac i frulu neku pa pilis po svjetovima kud god oces =D
priko GBA emulatora na PC
btw ako iko triba nesto oko toga pm me tongue.gif

This post was edited by Dlexx on May 26 2008 04:44am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 26 2008 11:03am
Quote (sid_hr @ Sun, May 25 2008, 11:42pm)
jel to prek emulatora igras ili bas na Nitendu?


ma emulatora.. imas danas sve zivo na netu... od starih automata do n64 i playstationa...
samo ove nove konzole je tesko emulirat jer bi tesko na compu radile i bile zahtjevne... tipa ovaj Wii i game cube,box itd...
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
May 26 2008 02:35pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 26 May 2008, 19:03)
ma emulatora.. imas danas sve zivo na netu... od starih automata do n64 i playstationa...
samo ove nove konzole je tesko emulirat jer bi tesko na compu radile i bile zahtjevne... tipa ovaj Wii i game cube,box itd...


ak nekim slucajem imas link da ne trazim i skupljam viruscine posalji pm...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll