d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ucinite Mi Uslugu Read > Nis Nemorate Radit
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
May 13 2008 01:18pm
Quote (PalysFort @ Tue, 13 May 2008, 21:11)
slusaj sad se ponasas ko zadnji idiot
prvo zicas ljude za nekakve vouches da ces kao radit sigove a nisi u stanju ni pravila ispostivat
smatraj ovo zadnjim upozorenjem


Usc_abaddon, ja se sa ovakvim upozorenjem ne bi zajebava. tongue.gif

This post was edited by nugard on May 13 2008 01:22pm
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 13 2008 01:43pm
Quote (nugard @ Tue, May 13 2008, 07:18pm)
Usc_abaddon, ja se sa ovakvim upozorenjem ne bi zajebava.  tongue.gif


znam ja da je on opasan momak necu se zajebavat i igrat zivotom tongue.gif
ma promijenit cu to sutra njemu za gust tongue.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
May 14 2008 04:42am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, May 12 2008, 03:47pm)
ja radim ljudima sigove neke...
sad su me pitali kao da pokazem neke primjere sigova...
dal mogu ja ubacit vase acc kao da sam vama radio? =)
pa bi ja to vs fg njima napravio?
ae budite ljudi budite dobri =)
plz
plz postajte za koga mogu rec kao da sam njemu radio =)


pa pogledaj si sigove samo si tekst ubacija
u cemu to radis?
u paintu ili photo filtre-u??
lol pogledaj moje primjere sigova u profilu...to ti je sig
btw mora bit 400x150 a ne ogroman

Quote (Usc_abaddon @ Mon, May 12 2008, 05:33pm)
vjerujem =)
znaci samo photoshop..
nema beda nazicat cu staru onda da mi radi sigove...
ona je fotografkinja i stalno je u photoshopu...
poznaje ga bolje nego mene happy.gif


nemoze ti stara radit sigove samo zato sta zna sta je photoshop...
ona to koristi za uredivanje fotografija..ono ubaci macku u sliku dodaj rupu u zidu
sasvim druga grana photoshopa

jebiga stari

btw ako tribas nesta pm me

This post was edited by Dlexx on May 14 2008 04:47am
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
May 14 2008 06:17am
lolz wannabe
sigovi nisu c/p poslovi od 5 minuta
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 14 2008 06:40am
[QUOTE=Dlexx,Wed, May 14 2008, 10:42am]nemoze ti stara radit sigove samo zato sta zna sta je photoshop...
ona to koristi za uredivanje fotografija..ono ubaci macku u sliku dodaj rupu u zidu
sasvim druga grana photoshopa


aaa neznas ti moju mamu ^

Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 14 2008 12:48pm
Nisam ti htio odgovarat u topicu koji je čovjeku za rođendan - moram priznat da sam bez obzira na ono "no h8" malo razočaran tvojim nastupom.
Znaš i sam da stvari koje postamo ovdje 95 % (barem) ljudi na jsp ne razumije.
Ja sam samo htio izbjeći da si navlačiš probleme na glavu, jer sigurno ne postaš samo ovdje - takve sigove se masovno prijavljuje ako nisi znao, a dodatno bi te trebalo motivirat da imaš sve po pravilima to što "kao" radiš sigove.
Daj mi molim te reci (retorika - ne trebaš mi reč) ko bi normalan platio sig nekome 'ko (tako ispada sry) ne zna ili ne želi imat vlastiti signature koji je po pravilima.
Mislim da smo ovu priču završili / uspješno ili ne, manje je važno sad.
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 14 2008 12:54pm
Quote (PalysFort @ Wed, May 14 2008, 06:48pm)
Nisam ti htio odgovarat u topicu koji je čovjeku za rođendan - moram priznat da sam bez obzira na ono "no h8" malo razočaran tvojim nastupom.
Znaš i sam da stvari koje postamo ovdje 95 % (barem) ljudi na jsp ne razumije.
Ja sam samo htio izbjeći da si navlačiš probleme na glavu, jer sigurno ne postaš samo ovdje - takve sigove se masovno prijavljuje ako nisi znao, a dodatno bi te trebalo motivirat da imaš sve po pravilima to što "kao" radiš sigove.
Daj mi molim te reci (retorika - ne trebaš mi reč) ko bi normalan platio sig nekome 'ko (tako ispada sry) ne zna ili ne želi imat vlastiti signature koji je po pravilima.
Mislim da smo ovu priču završili / uspješno ili ne, manje je važno sad.


+1
dancinglock.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 14 2008 12:58pm
Quote (PalysFort @ Wed, May 14 2008, 06:48pm)
Nisam ti htio odgovarat u topicu koji je čovjeku za rođendan - moram priznat da sam bez obzira na ono "no h8" malo razočaran tvojim nastupom.
Znaš i sam da  stvari koje postamo ovdje 95 % (barem) ljudi na jsp ne razumije.
Ja sam samo htio izbjeći da si navlačiš probleme na glavu, jer sigurno ne postaš samo ovdje - takve sigove se masovno prijavljuje ako nisi znao, a dodatno bi te trebalo motivirat da imaš sve po pravilima to što "kao" radiš sigove.
Daj mi molim te reci  (retorika - ne trebaš mi reč) ko  bi normalan platio sig nekome 'ko (tako ispada sry) ne zna ili ne želi imat vlastiti signature koji je po pravilima.
Mislim da smo ovu priču završili / uspješno ili ne, manje je važno sad.


ma slazem se s tobom.. ja sam to nabacio na salu onako...
vidio sam da si se ti raspizdio nesto bio pa sam ja probo na zajebanciju jer se nevolim svadjat....
ma ok ok skuzio sam to...
sad mi je i stara pokazala kako da radim ta sranja i ko bog...
fala ipak sta si reko prije nego me neko prijavio adminima
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
May 14 2008 01:06pm
Quote (rageofaeon @ Wed, May 14 2008, 12:17pm)
lolz wannabe
sigovi nisu c/p poslovi od 5 minuta


a stas covice ne zna svak tongue.gif




Quote (Usc_abaddon @ Wed, May 14 2008, 06:58pm)
ma slazem se s tobom.. ja sam to nabacio na salu onako...
vidio sam da si se ti raspizdio nesto bio pa sam ja probo na zajebanciju jer se nevolim svadjat....
ma ok ok skuzio sam to...
sad mi je i stara pokazala kako da radim ta sranja i ko bog...
fala ipak sta si reko prije nego me neko prijavio adminima


aj napokon bar se nadan
btw ako ti se neda radit neki sig vise od 2 minute onda nemoj radit sigove =|
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll