Quote (Cheso @ Fri, May 16 2008, 12:26pm)
u diablu je generalno sjeban drop tako da nema potrebe da ti jos nesto sa strane sjebe drop : D
a stas
da je bar jos uvik 1.09...
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, May 17 2008, 06:58pm)
ma ok je soj nac na pocetku sezone pa ga utopit za nesto... al sada kad vec i ovaj vrabac ispod prozora ima koji kod kurac oce.. . ma mislin cemu vise i igrat..
indeed
jos kad flory ima svaki runeword sa dupanin runama...cemu ih radit
d2jsp fuck'd diablo up
kme

<- najbolja stvar na d2jsp
i ofc
+1 This post was edited by Dlexx on May 20 2008 12:15pm