Quote (nugard @ Sat, Apr 26 2008, 04:35pm)
Jebate život stvarno su neki srbi još u 19 stoljeću, ova njihova prozirna mitologija je tužna. Umisto da se okrenu budućnosti tamo još ima pojedinaca koji žive u prošlosti misle o klanju i ratovanju. Ali nisu svi takvi, nevalja generalizirat, siguran sam da postoji mnogo ljudi koji nisu opterećeni mitologijom i žive za sutra a ne za već izgubljeno.
samo vidim suze od tebe...ja mislim o buducnostu Srbije i Srpskog naroda
samo ste popizdili pa sam morao da spominjem kako su ustase bezali od Srpske vojske