Quote (sid_hr @ Mon, 14 Apr 2008, 11:42)
ma to mi jasno sve, al ptice me odbijaju to strasno...
isplati ti se pogledat ptice.i ja sam bija skeptican,ali me nu nagovorija da pogledam,i film mi je odlican.
Quote (Patrickk @ Mon, 14 Apr 2008, 13:50)
Pogresno skretanje neki horor

btw.jebes ove danasnje horore.zadnji put kad sam bija u videoteci,gledam horrore i vidis:
5 tinejđera u kući,7 ljudi u kolibi,5 prijatelja na putovanju...jebes to.
ka sta je nu reka klasici ownaju.