jebes to...
ajmo mi svi koji smo aktivni d2 igraci mjenjat accs u to CHEVAP_nesto
pa da svi hrvati budemo s tim acc (a onaj god_bless_serbs njega nakurac nabijemo)
nije bitno jesmo hc sc L nL expansion ili classic.

samo zajebancije radi da se zajebajemo svi pod nekim imenom
