d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje Za Palysforta > Aj Bog Ti Da
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 8 2008 03:11pm
Quote (eddy_hc @ Tue, 8 Apr 2008, 22:01)
ediju je upravo ping uvalija pwnage...


ohmy.gif

lvl?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 03:44pm
93
Quote (nugard @ Tue, 8 Apr 2008, 22:11)
ohmy.gif

lvl?


93
Member
Posts: 5,138
Joined: Sep 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 8 2008 03:49pm
eto donira sam ti nesto eddy:P
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 07:11pm
Quote (eddy_hc @ Tue, Apr 8 2008, 08:48pm)
nisam mislio doslovno na tebe,nego opcenito,al eto sam si se prepozna u tome...


dear eddy!
niujednom svom postu nisam nikog uvrijedio!
niti nisam pokužao to učinit nekom dvoznačnom rečenicom!
niti mi je na kraj pameti da nekog vrijeđam!
jer se to kosi s mojim načelima.
a ako ti misliš tako vrijeđat onda te moram upozorit da se to kosi s pravilim a ovoga foruma.
preporučujem pristojan pristup i ponašanje!
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Apr 9 2008 12:10am
Ako ja znam citat - a znam, ovaj topic je bilo pitanje za mene na koje sam odgovorio.
Sve poslije toga je cisti spam, ma koliko vi diskutirali o tome.
Jedini razlog zasto nisam trazio da se topic zatvori nakon mog odgovora je taj sto fala Bogu (iako on nema veze s tim) imamo prilican broj zatvorenih topica sad.gif

Samo tako naprijed - bas se sad pitam: zasto smo se do vraga bunili protiv Balkan subforuma - evidentno je da samo tamo spadamo
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 9 2008 03:58am
Quote (PalysFort @ Wed, Apr 9 2008, 06:10am)
Ako ja znam citat - a znam, ovaj topic je bilo pitanje za mene na koje sam odgovorio.
Sve poslije toga je cisti spam, ma koliko vi diskutirali o tome.
Jedini razlog zasto nisam trazio da se topic zatvori nakon mog odgovora je taj sto fala Bogu (iako on nema veze s tim) imamo prilican broj zatvorenih topica sad.gif

Samo tako naprijed - bas se sad pitam: zasto smo se do vraga bunili protiv Balkan subforuma - evidentno je da samo tamo spadamo


+1 smile.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Apr 9 2008 04:37am
Quote (Patrickk @ Wed, Apr 9 2008, 09:58am)
+1 smile.gif


+1 happy.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2008 05:52am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 9 Apr 2008, 02:11)
dear eddy!
niujednom svom postu nisam nikog uvrijedio!
niti nisam pokužao to učinit nekom dvoznačnom rečenicom!
niti mi je na kraj pameti da nekog vrijeđam!
jer se to kosi s mojim načelima.
a ako ti misliš tako vrijeđat onda te moram upozorit da se to kosi s pravilim a ovoga foruma.
preporučujem pristojan pristup i ponašanje!


pa ja tebe nisam uvridija na nikakav nacin.
samo sam reka da opcenito se svadam sa nekakvim budalama,a ti si se sam u tome prepozna nisam ja reka Dr_Feelgood je budala,kreten...
tu si se sam svrsta.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll