ček, ček, malo. pederi noce cvike, a?
ok i ja nosim cvike, dakle, peder sam!
ma šta peder, pederčina!!
jer imam 3 para naočala!!
eh sve bi to bilo ok kad nebi bilo <<ALI>>
dakle ALI bolje bit pederčina nego šupak.
eto pa ti sada sam odaberi koji si od ta dva lika.
hm, kako sam ja dakle ovaj prvi, to je sad zauzeto,
tebi ostavljam da budeš ovaj drugi!!!!
hahahahahahahaha