d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Izboli Boysa > Evo Pa Komentirajte~
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 18 2008 05:31pm
Quote (sid_hr @ Tue, 18 Mar 2008, 23:29)
ima i u saboru par...


Kad mene budete gledali u Saboru, onda ćete pričat djeci, ovaj barba je nekoć bio noobara u d2 a vidi sad zastupnik.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2008 02:46am
Quote (Hellspray @ Tue, 18 Mar 2008, 23:59)
ja san nekidan izvadia noz i probo Pecenu kokos i dosla banda Pecenih skinsova i Probo san ih sve i ko se zeza s menom tako ce zavrsit biggrin.gif


nisi zanimljiv.
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Mar 19 2008 03:54am
Quote (Hellspray @ Tue, 18 Mar 2008, 23:59)
ja san nekidan izvadia noz i probo Pecenu kokos i dosla banda Pecenih skinsova i Probo san ih sve i ko se zeza s menom tako ce zavrsit biggrin.gif


Jel ti sad razumijes koji si ti idiot?
Mi pricamo o ozbiljnim stvarima a ti se zezas. Ti si obicna mala budala.
Nije ni cudo da mislis da si smjesan kad imas 14 godina.

Alako ovaj izadje iz zatvora mrtav je. Tako ionako je.
I da fifi nekuzim zasto sad metalci dobivaju batina ako ga je punk izbo?
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 19 2008 04:11pm
Uff bar ce malo nas gay community ostavit na miru... da mogu se s deckom ponovno drzat mirno za ruku na ulici bez straha...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 20 2008 02:13am
triba ljude u skolu slat.. tako ti je ovdi u zg kada vlada rasizam, a doli u dalmaciji se furaju na neke ustase.. a niko nema blage veze o nicemu..dobro je mesic i reka, kriv je obrazovni sustav

http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/03/19/0474006.html

This post was edited by Rakshasas(KD) on Mar 20 2008 02:16am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2008 03:53am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 20 Mar 2008, 09:13)


kreteni
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 20 2008 04:42am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 20 Mar 2008, 09:13)
triba ljude u skolu slat.. tako ti je ovdi u zg kada vlada rasizam, a doli u dalmaciji se furaju na neke ustase.. a niko nema blage veze o nicemu..dobro je mesic i reka, kriv je obrazovni sustav

http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/03/19/0474006.html



Di mu je bilo obrazovanje kad je 92. po emigraciji drža ustaške govore?


Nemoj nam uvaljivat tu prozirnu ljevičarsku propagandu. Hvala.

This post was edited by nugard on Mar 20 2008 04:59am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 20 2008 04:52am
rax to je kurac, njih je 200 ako.... ovih se skupi 500 u tren oka bice zanimljivo wink.gif, treba zagreb ocistit od boysa a ne od ostalih!
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 20 2008 05:15am
Quote (nugard @ Thu, Mar 20 2008, 12:42pm)
Di mu je bilo obrazovanje kad je 92. po emigraciji drža ustaške govore?


Nemoj nam uvaljivat tu prozirnu ljevičarsku propagandu. Hvala.


ma koja propaganda, ja san samo reka sto je covik reka.. boli me kurac bija to mesic ili bush.. svi su isti
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 20 2008 05:22am
Quote (cppjole @ Tue, Mar 18 2008, 02:44am)
a jbg sam je kriv sta je isa dirat u momke..... btw pankeri bolesnici? neka meni dojde taj bolesnik... da bi mu dvi pleske i posla bi ga doma bez patika onih biggrin.gif


Quote
ma umisto da se jebemo i malo maknemo iz sranja ovaj mortalitet mi se koljemo..


raks i jole su u pravu !!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll