Quote (sid_hr @ Wed, 19 Mar 2008, 10:36)
Kad jedan narod prevodi doslovno "Majkl Džekson" to sve govori o necijoj pismenosti... tako da, ne svrstavaj nas zajedno.
Pogotovo kad netko sam za sebe kaze da je Cetnik!
Imam vjerojatno vise prijatelja Srba nego ti Hrvata i dobro znam o čemu govorim...
Ma gle. Svi srbi koji su na nasem forumu su >18 tako da nije vrijedno pricati s njima.
Inace srbija je nastala poslije
Hrvatske i srpski je nastao poslje
Hrvatskog.
A vidim jednom na netu kao smijeh na njihove novine.
Vidis igra manchester utd. i chelsea. Ovako je pisalo: Igraju Mančester junajted i Čelsi.
Ja sam se potrgao od smijeha.
To je to srbi. Nastavite se sramotit makar je nemoguce vise od ovog koliko vec jeste...
This post was edited by cingy on Mar 19 2008 04:07am