d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sjebo Mi Se Komp > ...
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 11 2008 07:05am
Quote (nesius @ Tue, Mar 11 2008, 03:47am)
kupi novi komp, novi mis i novu tastaturu...
e, i kupi novi radni stol sa novom anatomskom foteljom da mos' lipo se zavalit i igrat ka covik.
ne jesti cevape na br's, mos' zasrat novu anatomsku fotelju.

zamalo sam zaboravija, uzmi isto i novi lcd ekran 118 x 64 i obavezno novi podmetac za novog misa ( samo nemoj onoga od paske cipke, nije bas nesto).


kuzi li itko ironiju biggrin.gif hail.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2008 07:12am
Quote (rageofaeon @ Tue, 11 Mar 2008, 10:56)
- upotreba System Restore


nemoj system restore.uvik kadsam ga koristija,ili sta su mi i drugi rekli,mozda ce ti sad pomoc,ali za dan-dva ce ti se opet sve sjebat.
nepouzdan je system restore.

odnesi ga negdi,ili promini ram ako mislis da je to.
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Mar 11 2008 07:23am
Quote (eddy_hc @ Tue, 11 Mar 2008, 14:12)
nemoj system restore.uvik kadsam ga koristija,ili sta su mi i drugi rekli,mozda ce ti sad pomoc,ali za dan-dva ce ti se opet sve sjebat.
nepouzdan je system restore.

System Restore svakako može pomoći kada su u pitanju neke softverske promjene koje su nanijele štetu esencijalnim datotekama.
Ako ništa drugo, barem ti omogućava da popraviš komp ili spasiš neke stvari koje ti trebaju dok je još u normalnom stanju (znači, u tom roku od "dan-dva" imaš vremena da sam pregledaš da li možeš išta učiniti).

Najlakše je odnijeti sve na popravak, no ako je njemu tako lako dati 500~ kn, onda nije bilo ni potrebe ovdje pitati za nestručne savjete.^^
Member
Posts: 7,912
Joined: Jan 15 2008
Gold: 156.33
Mar 11 2008 08:40am
Quote (sid_hr @ Mon, Mar 10 2008, 06:32pm)
mamin sin...
probaj drivere reinstal prvo...


mislis??
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 11 2008 10:08am
Quote (reartu @ Tue, 11 Mar 2008, 15:40)
mislis??


pogledaj ko ti je br. 1 friend..

sapienti sat
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 11 2008 10:17am
Quote (waYOke @ Tue, 11 Mar 2008, 11:32)
komp mi se stalno restarta... svi kazu da su rami u kurcu~~ tak da


ak si promjenio rame i opet isto sranje... probaj sa napajanjem... nest ti se pregrijava...
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 11 2008 10:22am
da ti nije oslabija botun za restartiranje pa svako malo sam restartira rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2008 02:01pm
Quote (rageofaeon @ Tue, 11 Mar 2008, 14:23)
System Restore svakako može pomoći kada su u pitanju neke softverske promjene koje su nanijele štetu esencijalnim datotekama.
Ako ništa drugo, barem ti omogućava da popraviš komp ili spasiš neke stvari koje ti trebaju dok je još u normalnom stanju (znači, u tom roku od "dan-dva" imaš vremena da sam pregledaš da li možeš išta učiniti).

Najlakše je odnijeti sve na popravak, no ako je njemu tako lako dati 500~ kn, onda nije bilo ni potrebe ovdje pitati za nestručne savjete.^^


vouch biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll