d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ima Koja Igra Da Je Gg > Sp I Bnet
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 9 2008 03:33pm
Quote (Razakel @ Sun, 9 Mar 2008, 22:21)
ja je skidan sa torenta, na 47.8% je^^


ako ne nabavim prije snimit ces mi je^^
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 9 2008 03:37pm
Ubija me mrav mater mu prčin ^^


skupija san bija koplje i trow ga negdi u zid i ka nemogu ga skupit....


nije lose ^^



e da...

jel di pise kolko protivnik ima pointa za kretanje i jel oni uvik idu na tebe il te znaju zajebat ... wink.gif

This post was edited by yankiman on Mar 9 2008 03:40pm
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 9 2008 03:40pm
Quote (yankiman @ Sun, 9 Mar 2008, 22:37)
Ubija me mrav mater mu prčin ^^


skupija san bija koplje i trow ga negdi u zid i ka nemogu ga skupit....


nije lose ^^


nabrij si big guns i laser guns to ce ti na kraju trebat~~ wink.gif a mos igrat polako pa small guns 1pa ostalo gust je igra mos ju prec u 5 dana a mos igrat 2 godine^^


This post was edited by waYOke on Mar 9 2008 03:40pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll