Quote (nugard @ Wed, 26 Mar 2008, 17:13)
ako se skupi ekipa za brse za hc ja sam back
cheso,dux,jole,marko(presta ali ce doc koji put),,zoky(dalmos),zeek(sad ce on pocet),indy(i on sad pocinje),davor,ti,ja...
ima nas
This post was edited by eddy_hc on Mar 26 2008 10:16am