d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dudu > Omfg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 23 2008 06:53pm
Sve to stoji KONJ JE IDIOT, KRETEN, MAJMUN, al imas ovakvih startova koliko oces, samo se njemu desilo i to da mu je bas "sija" na nogu i puklo i izgleda jako ruzno, a i je naravno.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 23 2008 06:57pm
ma znam to,ali coviku je slomljena noga...bit ce u opasnosti na svakom sljedecem startu kad/ako bude igra opet.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 23 2008 07:10pm
Sa zabranama se ništa ne postiže.
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 23 2008 08:09pm
jebiga zbog svog nesportskog ponasanja kosto je drugog sportasa njegove sportske karijere,
da se mene pita definitivno trajna zabrana igranja.
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 24 2008 04:31am
Ma koje karijere, di vam je optimizam.
Za 6 miseci ce vec davat golove
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2008 04:32am
Quote (Titan_st @ Sun, 24 Feb 2008, 11:31)
Ma koje karijere, di vam je optimizam.
Za 6 miseci ce vec davat golove


iz tvojih usta u Božje uši biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 24 2008 10:37am
Evo malo podrske avatar + sig smile.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 24 2008 10:57am
Quote (Cheso @ Sun, Feb 24 2008, 01:43am)
definitivno zabrana zauvjek bi mu trebala ici, ovo nije sportski.


Ja bi ono odredija zabranu igre dok da silva nepocne igrat...

to bi bilo najpostenije....

al takve kazne ne postoje sad.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 24 2008 11:32am
A ja bi tija.. Pismon ti priči..
Još jubavi ima.. Ka uja u svići..
huh.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 24 2008 12:35pm
Quote (Cheso @ Sun, Feb 24 2008, 02:09am)
jebiga zbog svog nesportskog ponasanja kosto je drugog sportasa njegove sportske karijere,
da se mene pita definitivno trajna zabrana igranja.


to nije nesportsko ponašanje po meni jer ipak mislim da mu je namjera bila oduzet loptu a ne izbacit kost iz zgloba eduardu...

nesportsko ponasanje je sta je zidane napravio na zadnjem svijetskom prvenstvu ili recimo tucnjava dinamo - hajduk na zadnjem turniru dvoranskog nogometa smile.gif

ipak na kraju se ispostavilo da ozljeda nije kriticna i da ce kroz 5 mjeseci moci nastavit sa treninzima...

ovako nesto je tipicna nogometna ozljeda koja je izgledala gadnije nego sta se zapravo dogodilo na srecu.

ipak steta sto nece sudjelovat na Europ. prvenstvu...

imamo mandžu i rukavinu
cry3.gif

a možda će klasnić do tad propjevat..

olic nije nogometas bangin.gif

This post was edited by The_Outsider on Feb 24 2008 12:39pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll