d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Balkane, O Balkane Moj > Neš Ti U Eu Nikada
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 14 2008 09:11am
Quote (nesius @ Thu, 14 Feb 2008, 06:30)
Ovo se lagano pretvara u sprdačinu, cili sforum je majko mila...
Proša sve, vidija sve, al ovo...
Saberite se dico moja, ovo je tribalo bit dobro!
Tribalo bit...


Zar i ti Nesi sine
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 15 2008 05:58am
Ovi su mi najjaci... kao "nije moj problem" a kad triba skupit harac e onda je on tu prvi ... tvoja ideja (vjerojatno tvoja inicijativa) tvoja odgovornost ( mala ali je ima)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll