d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Cini Mi Se Da Je Ovaj Forum Umro > Nekak Nema Motivacije
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 9 2008 05:01pm
pa je, ja probam ucit spanjolski, nije mi bas nest krenulo al bude biggrin.gif
imam hrpu knjiga koje bi mi trebale pomoci, cak sam si naso jednog iz jsp koji prica spanjolski na teamspeak
pocel sam s tim negde prije mjesec dana tongue.gif trebal bi se upisat za neku vecernju skolu da to sve probavim
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 9 2008 05:17pm
Quote (solved @ Sun, Feb 10 2008, 12:01am)
pa je, ja probam ucit spanjolski, nije mi bas nest krenulo al bude biggrin.gif
imam hrpu knjiga koje bi mi trebale pomoci, cak sam si naso jednog iz jsp koji prica spanjolski na teamspeak
pocel sam s tim negde prije mjesec dana tongue.gif trebal bi se upisat za neku vecernju skolu da to sve probavim


gledaj meksicke sapunice tongue.gif
ne ozbiljno, ne znam jel toga ima u uger. ako i ima sigurno ih sinkroniziraju.
al stvarno, ful puno skupis spanjolski je total lagan, pogotovo kad usporedis sa francuskim...

evo ti free online rijecnik tongue.gif nije bas dobar al posluzi. ima hrpa jezika. nema njemacki lol

http://www.freedict.com/onldict/spa.html

uh da i manu ti je dobar za esp smile.gif

This post was edited by Kacavida on Feb 9 2008 05:17pm
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 9 2008 09:36pm
znam ja vec francuski biggrin.gif ucio sam ga prije u skoli.
al ak ne koristim jedan jezik, zaboravit cu ga.
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 10 2008 04:45am
Quote (solved @ Sun, Feb 10 2008, 04:36am)
znam ja vec francuski biggrin.gif ucio sam ga prije u skoli.
al ak ne koristim jedan jezik, zaboravit cu ga.


znam da znas, zato i kazem smile.gif spanjolski ces rasturat.
jel te zanimaju knjige ili nesto? mislim da mogu pitat znam nekoga tko radi u privatnoj skoli.
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Feb 10 2008 07:48am
Ja znan engleski i netriba mi vise tongue.gif kad turisti dodju u moje apartmane ima da znaju engleski ako misle ista dobit odmene...
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 10 2008 09:33am
Quote (Kacavida @ Sun, 10 Feb 2008, 11:45)
znam da znas, zato i kazem smile.gif spanjolski ces rasturat.
jel te zanimaju knjige ili nesto? mislim da mogu pitat znam nekoga tko radi u privatnoj skoli.


ooo knjiga imam ja cjelu gomilu kraj mene.. ono al bas sve. cak imam i spanjolski kalendar di se moze ucit malo.. svaki dan neki zadatak.
i one karteikarten spanjolski njemacki.. kak da to prevedem... evo sliku:
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 10 2008 12:26pm
Ja bi ipak reka da se pomaze. Kad sam trazio pomoc oko Signatura osim Edija i Nugarda koje sam znao javljali su se i drugi a narocito mi je pomagao Kacavida.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Feb 10 2008 07:15pm
Quote (Titan_st @ Sat, Feb 9 2008, 05:23pm)
A sta bi vi ?
Ovi jsp je za trade i to je to nista 2. ako se mene pita.
Sta bi ja sad triba ovdi pisat sta svaki dan radim, kad san se popisa, jea, koga sam danas jeba, i di bija na kavu.

Jeba ovi forum tongue.gif


ma znas sta.... obozavam likove ka sta si ti

dat cu ti high light sec


Quote (Titan_st @ Sat, Feb 9 2008, 05:23pm)
Ovi jsp je za trade i to je to nista 2. ako se mene pita.


a ti imas 6k postova i sad si ti normalan??
Banned
Posts: 12,498
Joined: Jun 23 2007
Gold: 19.05
Warn: 10%
Feb 10 2008 11:46pm
Kdo je reku da se bo zapru forum, če ne bo aktiven?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 11 2008 03:34am
Quote (cppjole @ Mon, 11 Feb 2008, 02:15)
a ti imas 6k postova i sad si ti normalan??


imat ces ih i ti ka i ja kad budes ovdi vrimena koliko sam i ja, ne kuzim sta ti to znaci imas 6k postova, pa kako cu trade ako ne pisem nista
evo bas sam gleda ja iman 7.7ppd, a ti 7.5 znaci isti kurac tongue.gif

This post was edited by Titan_st on Feb 11 2008 03:35am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll