Quote (solved @ Sun, Feb 10 2008, 12:01am)
pa je, ja probam ucit spanjolski, nije mi bas nest krenulo al bude

imam hrpu knjiga koje bi mi trebale pomoci, cak sam si naso jednog iz jsp koji prica spanjolski na teamspeak
pocel sam s tim negde prije mjesec dana

trebal bi se upisat za neku vecernju skolu da to sve probavim
gledaj meksicke sapunice

ne ozbiljno, ne znam jel toga ima u uger. ako i ima sigurno ih sinkroniziraju.
al stvarno, ful puno skupis spanjolski je total lagan, pogotovo kad usporedis sa francuskim...
evo ti free online rijecnik

nije bas dobar al posluzi. ima hrpa jezika. nema njemacki lol
http://www.freedict.com/onldict/spa.htmluh da i manu ti je dobar za esp
This post was edited by Kacavida on Feb 9 2008 05:17pm