Quote (Zajeb @ Mon, Feb 4 2008, 11:32am)
Imamo dobar razlog zasto smo uzeli sahovsku plocu
Slusajte ovaj:
Dodje Mujo u Ameriku i pocne rezgledavat grad
Ubere on jednoga covika kako se pokusava ubit (bacit sa zgrade)
I kaze Mujo njemu " stani bolan sta ti je"
Amerikanac ce njemu : " ma neboj se prijatelju, odi u Americi imaju takav sustav protiv samoubojica da kad se bacis, prije nego sta opalis od pod stanes i vratis se nazad"
I stvarno amerikanac se baci metar prije poda stane i vrati se na vrh zgrade.
Kaze Mujo : "Ma nemogu virovat iden i ja probat"
Baci se Mujo padne napod i razbije se u 100 picki materinih!
Ostali amerikanci se okupise oko njega i smijuljeci se kazu : " eee, opet se Supermen zajebaje sa bosancima"
lol