d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zašto Su Srbi Prestali Igrati šah?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 10 2008 10:13am
Quote (Zajeb @ Mon, Feb 4 2008, 11:32am)
Imamo dobar razlog zasto smo uzeli sahovsku plocu


Slusajte ovaj:

Dodje Mujo u Ameriku i pocne rezgledavat grad
Ubere on jednoga covika kako se pokusava ubit (bacit sa zgrade)
I kaze Mujo njemu " stani bolan sta ti je"
Amerikanac ce njemu : " ma neboj se prijatelju, odi u Americi imaju takav sustav protiv samoubojica da kad se bacis, prije nego sta opalis od pod stanes i vratis se nazad"
I stvarno amerikanac se baci metar prije poda stane i vrati se na vrh zgrade.
Kaze Mujo : "Ma nemogu virovat iden i ja probat"
Baci se Mujo padne napod i razbije se u 100 picki materinih!
Ostali amerikanci se okupise oko njega i smijuljeci se kazu : " eee, opet se Supermen zajebaje sa bosancima"


lol
Member
Posts: 3,881
Joined: Nov 19 2007
Gold: 2,028.00
Feb 10 2008 11:16am
Quote (vitanus @ Sun, Feb 10 2008, 04:00pm)
a svjetovni prvak u šahu ti je slovenac xD


hehe ajde neko iz srbije da je normalan :;D haha
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 12 2008 01:27pm
UBIO ME EDI U POJAM...
SEREM NA WCU I IGRAM PSP JER ME MALTRETIRA ON!!!

This post was edited by cingy on Feb 12 2008 01:48pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2008 01:29pm
Quote (cingy @ Tue, 12 Feb 2008, 20:27)
koja je razlika izmedu Tošea i punka?
Punk's not dead

pita mujo hasu sta slusas?
sve zivo i Tošu


stari vicevi cingy.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll