Imao sam danas podosta zanimljiv dan. Počinjem u subway-u radit tek za 2tjedna pa otiso ja malo skoknut do sc da vidim dal ima neki job na koji dan da nesto zaradim sa strane budući da mi starci vise nedaju pare.. vec posuđuju haha. I naravno gdje prvo nego na kavicu .. Imao sam 17 kuna.. zadnje pare koje imam

Popim si kolicu... ostane mi 5kn i ajd da malo ubacim u poker u kaficu (ako oboris rekord dobiš 100kn) i naravno uleti 5 istih i odmah rekord.. I sad frend i ja razmisljamo dal da se zaletimo malo do casina il... da odemo na jos koju cugu

(oboje smo dekintirani) i ajd idemo malo zavrtit

, i tako mi ubacimo 50kn na rulet i pogodimo par brojeva ovo ono i bili na 300kn, i frajer do nas popizdi i pocne nabijat po rulet stolu i potrga staklo

odmah dolazi frajer bla bla zove sefa i zatvaraju casino i isplate nas.. sad mi razmisljamo sto cemo sad.. a znam mogli bi se zaletit do Vlaške malo u kasino

kao svako po 100kn ubacit a ostalih 100kn ostavimo za navecer cugu bla bla, i tako odosmo mi i frend izgubi ubrzo pare, ja se zilavo borim pol sata i uspijem doc do 1400kn i izvadimo mi to i idemo prezadovoljni malo do tresnjevke da vidimo za tetovazu, frend se oce tetovirat. I ajmo mi malo usput.. do hrvatska lutrija casina

kod cibone.. I tamo smo bili oko sat vremena bilo puno padova i uspona, samo sam vadio novce i guro nisam ni sam znao kolko sam imao.. Kad došoh doma prebrojim a ono 4700 kuna

nije moglo bit u bolje vrijeme... sad je jedini problem neic vise... nisam bas jak karakter^^