Quote (nugard @ Fri, Feb 1 2008, 01:34pm)
Pitajte njaguara da otvori Crtići subforum.
Ako se već raspravlja o tim glupostima raspravljajte bar o Hrvatskim proizvodima npr. o dr. Baltazaru ili Nogalu.
a ne o istočnjačkom smeću di su svakom liku oči veće od ramena.
Gledajmo Hrvatsko.
Izvorno Hrvatsko.
Hrvatska kvaliteta.

pa anime subforum postoji vec odavno
This post was edited by speedking on Feb 1 2008 06:37am