d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Reci Nešto O Sebi > Ofc ;)
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Jan 29 2008 06:08am
Palys sad kuzis otkud tipfeleri headscratch.gif
komp cu poslikat da se svi divite na cem hacklam
al zato za frenda ak treba kasnim i na posao rofl
odkad je chat i online igra me ponovo uzela inace od 1.07 tj *99
ipak sam is proslig stoljeca a nis to ne kuzim
najvise mi smeta sto svi naprave iste likove a veseli me kad se lik nekako pokrpa a ispadne dobar zato volim rare iteme jer ti pruzaju puno mogucnosti

s 1k fgsa svatko zna napravit lik sam prepises guide i koliko dosegnes life na skilerima
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jan 29 2008 11:10am
Quote (birky @ Tue, 29 Jan 2008, 13:08)
Palys sad kuzis otkud tipfeleri headscratch.gif
komp cu poslikat da se svi divite na cem hacklam
al zato za frenda ak treba kasnim i na posao rofl
odkad je chat i online igra me ponovo uzela inace od 1.07 tj *99
ipak sam is proslig stoljeca a nis to ne kuzim
najvise mi smeta sto svi naprave iste likove a veseli me kad se lik nekako pokrpa a ispadne dobar zato volim rare iteme jer ti pruzaju puno mogucnosti

s 1k fgsa svatko zna napravit lik sam prepises guide i koliko dosegnes life na skilerima


imas 101 % mog razumijevanja wink.gif
i sam sam nekad u istoj situaciji ( barem jedan klinac u krilu ) baby.gif
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 29 2008 11:13am
nebi ja htel sad jos djecu biggrin.gif dok im jos nemogu nista pruzit osim ljubav, nejde
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 29 2008 01:36pm
ime:milivoj
prezime:delić
god: 19
raz : 4 srednja tehnicka skola smjer A (racunalni tehnicar u strojarstvu)
nick: Haso/Lord Haso (dobio nick 2001 radi d2..prvi chara u igraoni !! barbaria 97 lvl !!!...tada najbolji bio na ladderu ! smile.gif !

e da indy imamo zajednicko ! pali smo razred oba dva biggrin.gif
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Jan 29 2008 01:38pm
Quote (Hasordin @ Tue, 29 Jan 2008, 20:36)
ime:milivoj
prezime:delić
god: 19
raz : 4 srednja tehnicka skola smjer A (racunalni tehnicar u strojarstvu)
nick: Haso/Lord Haso (dobio nick 2001 radi d2..prvi chara u igraoni !! barbaria 97 lvl !!!...tada najbolji bio na ladderu ! smile.gif !

e da indy imamo zajednicko ! pali smo razred oba dva biggrin.gif


Vidim ponosis se time sta si pao razred tongue.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 29 2008 02:00pm
jebi mater sta ti nisi 90 god?~~

ja mislio da ja stariji~ i ja sam 3 sada~~(opet sad.gif )
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 29 2008 02:03pm
da bi ja bar opet bio 12 jooooj kaj bi ja sve promjenil... usral sam si motku, ja sam na uvjetnoj slobodi ohmy.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 29 2008 02:24pm
Quote (solved @ Tue, Jan 29 2008, 09:03pm)
da bi ja bar opet bio 12 jooooj kaj bi ja sve promjenil... usral sam si motku, ja sam na uvjetnoj slobodi ohmy.gif


kako to?

pa to ce istec sta ne? onda si opet friski smile.gif

This post was edited by Kacavida on Jan 29 2008 02:26pm
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Jan 29 2008 02:25pm
ma turcin me uvuko u sranje...
Member
Posts: 1,843
Joined: Jan 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 31 2008 09:14am
Ime: Nino
Prezime: Rupa
Nadimak: EL NINJO ilitiga Kockar

Hobi: Kocka, Rulet, Zero spell, Oko 35 , Staklolomac, Party braker

Godina: 35
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll