kacavida je u pravu.
naime, loše vodiće mi zovemo izolatorima. to je jednostavno izbor termina, ništa drugo.
apsolutni izolator ne postoji, zanimljivo, a? evo recimo ništa, tj. nula, tj vakum (vacuum),
on nebi triba nii pod kakvim uvjetima vodit struju, ali nebi savjetova nikom da se uzda u 1 metar vakuma
udaljenosti od 440kV dalekovoda.
kacavida, ako san ja dobro shvatija, oče reč - pa šta ako to do sada nitko nije uspija, to ne znači da to nije moguče napravit.
to je ustvari moto napretka, tako se ide naprijed. jer ustvari sociologija je jednako primjenjiva i na one ljude prije 200 000 godina koji su boravili u pečinama i hranili se isključivo onim šta ulove ili nađu. naravno našlo bi se ponešto šta je različito, ali recimo zvijezda tima, ili odnos master i servant su ostali potpuno nepromjenjeni. nugard ispravi me ako griješim