Quote (Zajeb @ Thu, Dec 11 2008, 02:16pm)
nemoj srat al si u Omisu svako lito

?? Pa ja san doli vec 5 godina zaredon ( dobro ne bas omis nego Ruskamen, ali svaki dan iden u omis ) ! U kojen si klubu? Di budes inace?
moja ti je stacija redovito kafic Mrma...inace u Omisu ti i nema bas klubova hihihihi...Mrma ti se sad zove Prica...moj sank i moja stacija! inace rock kafic! uff koliko sam tamo puta umra za sankom kad je vec topik nakon smrti! nigdje drugo i ne izlazim a tamo i radi konobar koji je bio moj sidrun u vaterpolo ekipi Omisa...tako da se ne valja pokusat potuci i nemoj pokusat napit konobara ako budes isao tamo! STARA GARDA LOKAROSA!!
This post was edited by bahamontik on Dec 11 2008 10:27am