d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 10:22am
Quote (Zajeb @ Thu, Dec 11 2008, 02:16pm)
nemoj srat al si u Omisu svako lito smile.gif ?? Pa ja san doli vec 5 godina zaredon ( dobro ne bas omis nego Ruskamen, ali svaki dan iden u omis ) ! U kojen si klubu? Di budes inace?


moja ti je stacija redovito kafic Mrma...inace u Omisu ti i nema bas klubova hihihihi...Mrma ti se sad zove Prica...moj sank i moja stacija! inace rock kafic! uff koliko sam tamo puta umra za sankom kad je vec topik nakon smrti! nigdje drugo i ne izlazim a tamo i radi konobar koji je bio moj sidrun u vaterpolo ekipi Omisa...tako da se ne valja pokusat potuci i nemoj pokusat napit konobara ako budes isao tamo! STARA GARDA LOKAROSA!!

This post was edited by bahamontik on Dec 11 2008 10:27am
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 11 2008 10:36am
weeeeeeeeeeeee u Mrme?!? mrvica je car, šteta šta su ga izjebali za štekat sad.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 10:39am
Quote (nesius @ Thu, Dec 11 2008, 04:36pm)
weeeeeeeeeeeee u Mrme?!? mrvica je car, šteta šta su ga izjebali za štekat sad.gif


da definitvno,ali sad braca Cagalj vode isto je djir dobaar! odakle znas Mrmu ti?
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 10:39am
Quote (bahamontik @ Thu, 11 Dec 2008, 17:22)
moja ti je stacija redovito kafic Mrma...inace u Omisu ti i nema bas klubova hihihihi...Mrma ti se sad zove Prica...moj sank i moja stacija! inace rock kafic! uff koliko sam tamo puta umra za sankom kad je vec topik nakon smrti! nigdje drugo i ne izlazim a tamo i radi konobar koji je bio moj sidrun u vaterpolo ekipi Omisa...tako da se ne valja pokusat potuci i nemoj pokusat napit konobara ako budes isao tamo! STARA GARDA LOKAROSA!!


ma nisan se puno puta napija u Omisu nego pitan bzvz. Ja inace pijen u Mimicama kad se skupi ekipa iz cile Europe tongue.gif

This post was edited by Zajeb on Dec 11 2008 10:40am
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 11 2008 10:40am
hahah Mrme i Ervin su mi gg, družili smo se malo ( čitaj lokali, više Ervin i ja nego mrme... al eto) smile.gif
Member
Posts: 3,028
Joined: Mar 28 2008
Gold: 671.33
Dec 11 2008 10:51am
Sve je to kolanje energije koja je promjenjiva. :-D
Recimo tata ulozit truda u svoju zeni tj. mamu i eto te! (hmm truda to je diskutabilno, moze ulozit u majku i bez trude)
I eto, nastupili na scenu ko ono moš mislit, krasni mi ljudi. Superiorna bića koja se kolju međusobno i ostala bića na zemlji. :-D
E sad šta je poslije?
Poslije jebiga sav elektricitet iz tijela ode u pizdu materinu a tijelo zajedno sa kovcegom u kojem smo gnoji tlo.
I tako u krug:-D
Member
Posts: 1,492
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Dec 11 2008 10:58am
happy.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 11 2008 10:59am
Quote (phoenix_theory @ Thu, Dec 11 2008, 05:58pm)
happy.gif


a ko se pa ti?
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 11 2008 12:18pm
Quote (phoenix_theory @ Thu, 11 Dec 2008, 16:58)
happy.gif


fu spamer
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll