Quote (Usc_abaddon @ Sat, Aug 30 2008, 07:28pm)
XD
a sta sam joj ja tek radio sinoc

ja samo pricam s njom na msnu i katkad se cujemo na webcamu iako ja nemam mikrofon..... al ima ga ona i boga ti mrsko mi je kad se smije

nekazem da ju nebi patrik ali.... nemam prilike xD!