Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, 6 Mar 2009, 00:05)
heh baš me zanima kaj ćeš djeci pričad hahah e ovo tu vam se čika indy tetovirro kad je igro d2 ovo kad je igro dotu etc. svaka čast hehe 
hehe
ocu tu sliku jer ima neko znacenje (jeste da mi je najdrazi lik iz diabla to jer je lord of hate) ali mislim da i d2 ima dobar dio mog "djetinstva" i da ni d2 nebi upozno pun kurac debila iz splita ofc

i mjesta pored makarske^^ (i zadra itd...)