Quote (miso8 @ Wed, Mar 4 2009, 02:53pm)
bilo bi fora na koncertu od njih... naguravanje, deraćina... ono, predobro bi bilo
btw, matej prevedi ovo iz siga na eng., vise ce ljudi svacat sta pise

boli me kurac za engleze
to je rina nesto pisala i svidjelo mi se par stihova pa sam prepisao =)