d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kse Najbolji Mc Band Danasnjice > 100% (po Meni Barem)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Mar 4 2009 08:51am
Quote (m4tej @ Wed, Mar 4 2009, 02:27pm)
aj miran ti tamo budi da nebi ja dole do kantride moro ic
wink.gif

btw ova cura je bolja od bilo koje koju ces ti imat happy.gif


lol dodji da idemo popit nes. To ova sa siga ?

sory zvjezdo ....

This post was edited by Cro_Pro on Mar 4 2009 08:52am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 4 2009 08:52am
Quote (sid_hr @ Wed, Mar 4 2009, 01:58pm)
bendovi su glupost...
slusam pjesme ne bendove..


da dok si u sobi,
al ta teorija na koncertu ne pije vodu.

Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Mar 4 2009 08:53am
bilo bi fora na koncertu od njih... naguravanje, deraćina... ono, predobro bi bilo
btw, matej prevedi ovo iz siga na eng., vise ce ljudi svacat sta pise wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Mar 4 2009 10:35am
Quote (miso8 @ Wed, Mar 4 2009, 02:53pm)
bilo bi fora na koncertu od njih... naguravanje, deraćina... ono, predobro bi bilo
btw, matej prevedi ovo iz siga na eng., vise ce ljudi svacat sta pise wink.gif


boli me kurac za engleze
to je rina nesto pisala i svidjelo mi se par stihova pa sam prepisao =)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll