Quote (bahamontik @ Wed, Feb 11 2009, 10:25am)
nemoj bit tako konzervativan...pusti ljude nek slusaju sta oce...meni su isto cajke genijalne kad pijem...vas minus ako ne zelite slusat...rigi rigi rigi rigi kad zaigra harmonika auuuuuuuuuuu
hahaha to kralju !!!! reci im!!! ma nemos slusat cajke a da te nedignu na noge i da nevidas zarulje i nerazbijes koju bocu!

ma najbolje su ! ja sam prije slusa metal ... kralju kada sam poslusa prave cajke sve se prominilo... ma nema do cajki ! ni jedna muzika cajkama nije ni do C ! prika moramo se mi ic opit na cajke!!!!