Quote (OnlyInMemories @ Sun, Feb 8 2009, 07:21pm)
ja sam jebo tebe pa se nefalim ^^
zabunio si se , to je bio tvoj dobar frend mito koji nezna nabavit admine koji znaju koristit comande (iako su neki dobri / ne ti ofc xD )
onaj element cim ga ubije bann sve pizda kakve nema , danas bas igramo dust umre promjeni mapu u inferno bez votanja , onda dobro nije live umre zajeb se , stavi rr i zaleti se na nas 5 i umre i kaze citeri jedni i pazi , ponovo mjenja mapu u inferno smao da mu score nije jadan =1 kill omg kakvo ponizenje ja sam igro i s 1:15 kad sam se zajeb i nakon sta je promjenio inferno u inferno ubio nas je dvojcu i kazem rr on kaze ne bio je a nova mapa ma najebem mu se matere kretenske trebo bi mito promjenit nick i spijat malo sta rade ti debili i odjednom kad dodju bez admina od srama bi prestali igrat cs