Quote (snac @ Sat, Feb 7 2009, 01:33am)
17 god , nn more 2 say....
oh, da, kako originalno
samo, odgovori mi iskreno na dva pitanja:
pitanje br. 1- koliko god imas?
pitanje br. 2- ko se od nas dvojice ponasa kao nedojebano deriste?
Naravno da neces iskreno odgovoriti jer te ta zelatina sto nazivas mozgom u tome sprijecava. Ali cinjenice su da si ti otvorio ovaj topic, i prozvao me iako te ja uopce neznam. Pa se ti izvlaci na godine