d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ee Svim Pederima > Sretan Dan Pedera
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 6 2009 09:36am
dobro se vas dva castite! sto se ne sretnete negdje skupa pa se pocastite pusenjem i drkanjem rukom a??? ali bez pederluka!! i eventualno da ga neko nekome izdrka guzicom??? ali bez pederluka ponavljam!
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 6 2009 09:46am
Quote (bahamontik @ Fri, Feb 6 2009, 03:36pm)
dobro se vas dva castite! sto se ne sretnete negdje skupa pa se pocastite pusenjem i drkanjem rukom a??? ali bez pederluka!! i eventualno da ga neko nekome izdrka guzicom??? ali bez pederluka ponavljam!


ma naso bi se s njim da mu bečku zaljepim po kratkom postupku......
nevolim kad mi novi d2 toy dodje pa me uci poslu, kad dodje na hrv sub koj je dotada bio normalan pa ga zasere cjelog i kad prodaje neke djecije spike ovuda.......
-.-
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 6 2009 09:50am
Quote (m4tej @ Fri, Feb 6 2009, 04:46pm)
ma naso bi se s njim da mu bečku zaljepim po kratkom postupku......
nevolim kad mi novi d2 toy dodje pa me uci poslu, kad dodje na hrv sub koj je dotada bio normalan pa ga zasere cjelog i kad prodaje neke djecije spike ovuda.......
-.-


haha kako se ti kurcis to je strasno
ae idi bre srci pesak

i igram 5 godina, pa nisam bas novi
tj, tebe nisam nikad vidio
al o tom cemo drugi put
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 6 2009 09:59am
Quote (Kennoth @ Fri, Feb 6 2009, 03:50pm)
haha kako se ti kurcis to je strasno
ae idi bre srci pesak

i igram 5 godina, pa nisam bas novi
tj, tebe nisam nikad vidio
al o tom cemo drugi put


igram 7 god
accs: m4tej, m4t3j, m4tej2, g4nd, brejnor, zaiman, j4yzor............... black_abaddon, usc_abaddon, puzzle, venusius
ako ih neznas, jbg, ne pratis d2 scenu ocito

ako igras 5 godina cudna su mi ona tvoja pitanja na d2 O_o
i onaj tvoj eq i kad se cudis kad sam ti reko da nevalja O_o

Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Feb 6 2009 10:01am
Quote (m4tej @ Fri, Feb 6 2009, 03:59pm)
igram 7 god
accs: m4tej, m4t3j, m4tej2, g4nd, brejnor, zaiman, j4yzor............... black_abaddon, usc_abaddon, puzzle, venusius
ako ih neznas, jbg, ne pratis d2 scenu ocito

ako igras 5 godina cudna su mi ona tvoja pitanja na d2 O_o
i onaj tvoj eq i kad se cudis kad sam ti reko da nevalja O_o


diste vi bili kad sam ja igro d2 .......

This post was edited by Usc_abaddon on Feb 6 2009 10:01am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 6 2009 10:06am
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Feb 6 2009, 04:01pm)
diste vi bili kad sam ja igro d2 .......


afk ili tako nesto ^^
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 6 2009 10:31am
ko se tuce taj se voli!

mir mir mir niko nije kriv ava ava ava niko nije krava kupus i zelenje slatko pomirenje


Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Feb 6 2009 11:53am
Quote (Kennoth @ Fri, Feb 6 2009, 03:50pm)
haha kako se ti kurcis to je strasno
ae idi bre srci pesak

i igram 5 godina, pa nisam bas novi
tj, tebe nisam nikad vidio
al o tom cemo drugi put



Kenny moj ufati ti koju picku ostavi se diabla biggrin.gif

matej te owna i u d2 i pickama ^^
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 6 2009 12:17pm
Quote (OnlyInMemories @ Fri, Feb 6 2009, 06:53pm)
Kenny moj ufati ti koju picku ostavi se diabla biggrin.gif

matej te owna i u d2 i pickama ^^


ako mislite da znate nesto o meni osobno, varate se ^^

e sad ja sam se vecinu vremena u d2 proveo zajebavajuci se, vrlo malo sam igrao ozbiljno
i sad fg sto sam skupio sam potrosio na guild i orb a mislio sam napravit novog lika

tak da je moguce da je bolji
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll