Quote (leona @ Mon, Feb 2 2009, 08:17pm)
ja san jucer dobila novi komp i neman d2 na njemu

i da zelin igrat ne mogu, neman cd-ove

osim tog torenta postoji i nešto šta se zove kuna, daš kune dobiš cedeiće instaliraš i zabavljaš se...
formula glasi ovako:
kunice+komp+net=zabava
!!!!
ok razumijem da je nekom veči gušt spamat nego igrat ali barem dajte malo poštenja pa recite da niste d2 playeri nego spameri...