d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jebem Ti Bezicni Internet
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,442
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jan 31 2009 12:14pm
Quote (Kennoth @ Sat, 31 Jan 2009, 18:41)
danas dobijem wireless
i cijeli dan me jebe
isljucuje se sam od sebe
nece uc u stranice

i najgore od svega
svakih10 min  se zamrzne komp kad sam na internetu!!!


ht?
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Jan 31 2009 12:20pm
prika uzeja wireless vip me homebox , skinija par filmova nesto mjuze uglavnom 13gb doša račun od 2500 kn hahahah pa ti ajde na vip me biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 1 2009 11:39pm
Quote (waYOke @ Sat, Jan 31 2009, 05:40pm)
ne nego si noob >_<

poslusaj ovo... neki novi mc pre jebeno je http://www.youtube.com/watch?v=RRrfLMOGMrM&feature=related


jebo koji vokal! bas ugodno iznenadjenje!!!! koji demon aaaaaaa
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 2 2009 12:55am
pa spoji sa snjurom. mislim zasto uopce kupujete wireless ono imas 37 kompova pa ti je bed razvuc 37 kabela... i da jooj. nemogu sa laptopom onda. pa kupi ruter pa mozes. i jos su umrezeni... padanje na tcom propagandna sranja.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 2 2009 12:59am
Quote (Kacavida @ Mon, Feb 2 2009, 06:55am)
pa spoji sa snjurom. mislim zasto uopce kupujete wireless ono imas 37 kompova pa ti je bed razvuc 37 kabela... i da jooj. nemogu sa laptopom onda. pa kupi ruter pa mozes. i jos su umrezeni... padanje na tcom propagandna sranja.


ja imam 4 kompa doma, pa di bi doso da od routera razvlacim za svaki kablove po svim sobama + nekad prakticiram dužu nuždu sa laptopom na vešmašini tako da kablovi definitivno nisu opcija jelte...
Member
Posts: 3,510
Joined: May 5 2007
Gold: 2,099.00
Feb 2 2009 06:42am
slazem se nek se goni u pm nikad neradi kako treba lol
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 2 2009 07:09am
Quote (Kacavida @ Mon, Feb 2 2009, 07:55am)
pa spoji sa snjurom. mislim zasto uopce kupujete wireless ono imas 37 kompova pa ti je bed razvuc 37 kabela... i da jooj. nemogu sa laptopom onda. pa kupi ruter pa mozes. i jos su umrezeni... padanje na tcom propagandna sranja.


nije do mene
ja znam da su wireless crapovi
ali ima dva kompa i moraju ic na istoj liniji na net, a odvojeni su dvoristem, pa smo imali dva izbora

prvi, busit rupe u zidovima i provlacit kabal
wireless

eto, sad sam uzo neki jos skuplji, jos se ne smrzava da ne ureknem
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll