Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 28 Jan 2009, 18:50)
a čuj jole je i dalje tu
igra, pravi nove likove itd
očito slobodno vrime njemu nije frka da bi igra ovu igru... za ostale nisan siguran
jole nema pristup svom guildu ako neznaš.
ali i da ima,on je lockan i nemoze izac iz guilda jer je owner.
a ownership se ne moze prebaciti na drugi acc.
to je sve sta ja zelim rec.