d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Splićani Zaradite Para Ovdje
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 22 2009 11:08am
Asu moj , mogao bi kod mene prespavati , brat ce mi u 5 mjesec ici u zg na 15 dana , pa mozes doci kod mene!
Imas kompjuter u sobi , krevet , moje roditelje koji spremaju odlican rucak , samo nazalost nesmijes pusiti u sobi al imas balkon ,
free ofc ^^
tj morat ces platit kavu ako budes tija ,
ja sam ti u kastelima ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 22 2009 12:46pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Jan 22 2009, 05:08pm)
Asu moj , mogao bi kod mene prespavati , brat ce mi u 5 mjesec ici u zg na 15 dana , pa mozes doci kod mene!
Imas kompjuter u sobi , krevet , moje roditelje koji spremaju odlican rucak , samo nazalost nesmijes pusiti u sobi al imas balkon ,
free ofc ^^
tj morat ces platit kavu ako budes tija ,
ja sam ti u kastelima ^^


e ovo me interesira......
kasteli....... kolko imas od kastela do splita busom i kako cesto idu autobusi? =)))
fala memory al pitaj ti starce da nebi imali lažne nade =)))))
pitaj starce pa čemo vidit =))
kava, pivo, pizza, rucak ma sta oces =))
btw ne pusim tak da np =)


@razakel : reci pedofil sam jbg =))

This post was edited by m4tej on Jan 22 2009 12:47pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 22 2009 12:54pm
ma ide ti bus svakih 15-20 minuta , i treba ti nekih 25min do st , to je blizu jer ja svaki dan idem u skolu tako! Budem pitao smile.gif najvjerojatnije cu ti sredit , racunaj 90 %
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Jan 22 2009 02:04pm
Quote (nesius @ Thu, Jan 22 2009, 05:00pm)
imaš mista u Leone, pitaj nju kad dođe online biggrin.gif


hahaha a sta bi meni doma rekli biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 22 2009 02:16pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Jan 22 2009, 06:54pm)
ma ide ti bus svakih 15-20 minuta , i treba ti nekih 25min do st , to je blizu jer ja svaki dan idem u skolu tako! Budem pitao smile.gif najvjerojatnije cu ti sredit , racunaj 90 %


hehe a gledaj...... mater kaze ako si ovakav u skoli neides nikamo tako da trebam malo stisnit u skoli........ treba skupit para za put jer mi je put do dole kako cujem 400 kuna ako ne i vise.......
mater neda mista...... rekla budi sretan ako te pustim s obzirom na ocjene al ako popravis mozes ic........
antonio.....ako bi i doso jel bed da ostanem 2 noci? 3 noci mi je previse i meni ovako u nepoznatom mjestu i bed mi je tlacit tvoju obitelj da budem tamo toliko........
15-20 minuta.... ma to je super =))
ajde javi ako sta bude sa tvoje strane a ja cu ti jos javit ako sta bude sa moje......
=))
pozdrav i hvala wub.gif

@leona
ahahahah xD
puko na ovo xD
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Jan 22 2009 03:37pm
ma jok, ovako ima mista, ali sad selin u novi stan,ima da se svi javite za kafu biggrin.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 22 2009 04:38pm
Quote (leona @ Thu, Jan 22 2009, 09:37pm)
ma jok, ovako ima mista, ali sad selin u novi stan,ima da se svi javite za kafu biggrin.gif


jesi sutra tamo ? da svratim na kavu jer mi je skracena nastava biggrin.gif


@matej cut cemo se mi jos , al uglavnom sredim ti ^^
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Jan 22 2009 05:09pm
u skoli san -.-
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 26 2009 03:33pm
Evo Matej , sredio sam sa svojima sve smile.gif ako budes dolazio mozes biti kod mene smile.gif cak i ako brat nebude isao u zg moci ces biti u drugoj sobi smile.gif

eto racunaj da je sve sredeno smile.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 27 2009 02:57pm
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Jan 26 2009, 09:33pm)
Evo Matej , sredio sam sa svojima sve smile.gif ako budes dolazio mozes biti kod mene smile.gif cak i ako brat nebude isao u zg moci ces biti u drugoj sobi smile.gif

eto racunaj da je sve sredeno smile.gif


wub.gif
heart2.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll