Quote (OnlyInMemories @ Thu, Jan 22 2009, 05:08pm)
Asu moj , mogao bi kod mene prespavati , brat ce mi u 5 mjesec ici u zg na 15 dana , pa mozes doci kod mene!
Imas kompjuter u sobi , krevet , moje roditelje koji spremaju odlican rucak , samo nazalost nesmijes pusiti u sobi al imas balkon ,
free ofc ^^
tj morat ces platit kavu ako budes tija ,
ja sam ti u kastelima ^^
e ovo me interesira......
kasteli....... kolko imas od kastela do splita busom i kako cesto idu autobusi? =)))
fala memory al pitaj ti starce da nebi imali lažne nade =)))))
pitaj starce pa čemo vidit =))
kava, pivo, pizza, rucak ma sta oces =))
btw ne pusim tak da np =)
@razakel : reci pedofil sam jbg =))
This post was edited by m4tej on Jan 22 2009 12:47pm