Quote (Softy @ Wed, Jan 21 2009, 12:44pm)
Ja takodjer igram i scnld,scld i hc

Ali cesto igram scld u zadnje vrijeme

Moji accovi su: Softy(scnld acc)
BFMV(scld acc)
Volcanic(hc acc)
Ja sam za ako se okupimo da igramo hc!!!
Samo mi javite ako cete igrati!! ^^
opredjeli se za jedno ako oces ista postic
nemos igrat sve i u svemu ownat........ pogotovo ako si jos novi kao ti.....