d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zeitgeist Movie > Nesto Gleda
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,403
Joined: Jul 23 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 03:20pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 20 Jan 2009, 16:21)
yap,
Haben Sie zimmer frei?


da, jedan ph34r.gif
zeitgeist je crap
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 21 2009 05:39pm
Quote (speicherung @ Wed, Jan 21 2009, 09:20pm)
da, jedan ph34r.gif
zeitgeist je crap


ne racunajuci ekipu koja je radila film,film jest malo crepast! ako neko stvarno vjeruje u to divota! bogatstvo je u raznolikosti! niko nema pravo nikog optuzit i svako ima pravo svakog optuzit! za to smo se borili! DEMOKRACIJA
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 21 2009 10:14pm
Quote (bahamontik @ Wed, Jan 21 2009, 11:39pm)
ne racunajuci ekipu koja je radila film,film jest malo crepast! ako neko stvarno vjeruje u to divota! bogatstvo je u raznolikosti! niko nema pravo nikog optuzit i svako ima pravo svakog optuzit! za to smo se borili! DEMOKRACIJA


80% rimljana je mislilo da je isus tamo neki terorist iz tamo neke vukojebine...
ostalih 20% su vodili račana o svojim problemima a za druge ih jebalo živo...
Member
Posts: 3,028
Joined: Mar 28 2008
Gold: 671.33
Jan 23 2009 08:22pm
lako nama svima srat kad nismo gladni i imamo net. bier.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 23 2009 10:27pm
Quote (attilius @ Sat, Jan 24 2009, 02:22am)
lako nama svima srat kad nismo gladni i imamo net.  bier.gif


e pa oni koji nemaju net i gladni su ionako nisu pogledali taj dokumentarac i mislim da im to nije imperativ na prazan stomak(malo vjerovatno da je taj dokumentarac bio namjenjen njima,bez obzira sta se more besplatno skinit,hm besplatno????)!! mislim da im svejedno ta "belosvetska urota protiv napretka covjecanstva" ne bi pomogla!! hihihi Atti imas 172 posta! auuuuuuuuu!!
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Jan 24 2009 08:45am
gleda san i drugi dio brutalan je , imate na yu bi to čak i s hrvatskim titlovima ako vam se neda previše sekirat
/e čak mi je bolji drugi dio nego prvi

This post was edited by snac on Jan 24 2009 08:45am
Member
Posts: 3,028
Joined: Mar 28 2008
Gold: 671.33
Jan 24 2009 09:03am
no trade no posts. :-D
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 24 2009 12:35pm
Quote (attilius @ Sat, Jan 24 2009, 04:03pm)
no trade no posts. :-D


Pa di si ti meni biggrin.gif
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jan 24 2009 05:09pm
jA San gleda
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 24 2009 09:43pm
ma znaš šta ti bahamontiče!!!!

ustvari je još gore nego šta je prikazano tamo.
no, to nije sve, izgleda da če bit još gore. dolazi novi feudalizam!!!!!
od uskoro pa nadalje ste kmetovi od zaba, privredne, splitske, ht, iskon i još nekih kojima čete plačat reket.
i naravno, moči čete zarađivat kod sumnjivih poslodovaca....a jedan od najsumnjivijih je Država.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll