d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sp U Rukometu 2009.
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 16 2009 01:54pm
nevjerujem onaj jebeni primorac sta prica...
kakva mrtva torcida ima ikakve jeben veze sa tekmom hrvatske
kakav mrtvi sanader i jebeni brazilski nogomet i proud to be croatians...
sramota me bilo na trenutak sta sam hrvat
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 02:35pm
Evo drugo poluvrijeme ide odlicno
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 16 2009 02:52pm
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 16 2009, 08:35pm)
Evo drugo poluvrijeme ide odlicno


vori ih kolje
apsolutno najjaci igrac nakon balica...
a onog malog Duvnjaka mrzim...
žena mi se napalila na njega jebote ^^
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 03:06pm
Quote (m4tej @ Fri, Jan 16 2009, 09:52pm)
vori ih kolje
apsolutno najjaci igrac nakon balica...
a onog malog Duvnjaka mrzim...
žena mi se napalila na njega jebote ^^


konkurencija o.O
Maaa, koliko kontri neiskoristenih
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 16 2009 03:09pm
Evo, bas je napeto, korejcima nije napad uspio, nadoknadili smo minus i sad vodimo, ma pobijeda
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 16 2009 03:12pm
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 16 2009, 09:09pm)
Evo, bas je napeto, korejcima nije napad uspio, nadoknadili smo minus i sad vodimo, ma pobijeda


haha napeto je bilo na kraju
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 17 2009 01:17am
win ! . ofc
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 17 2009 04:43am
y, y, znam, igra se na parketu s 2 gola i zanimljivo šta ne nesmije igrat nogama. ok u publici su i dalje pijane budale. nije loše....
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jan 17 2009 07:20am
ok.. torcide nije ni bilo.. mozda koji pojedinac dosa cisto malo gledat.. ono je preseravanje, al ok
ako je ko cita novine.. "bruka na otvorenju.. prekinili govor neke lapače" bla bla
ocito nisu imali o cemu pisat wink.gif
Member
Posts: 1,254
Joined: Aug 21 2006
Gold: 0.23
Jan 17 2009 11:06am
otvorenje najgore ikad hahahah taman se more mirit sa otvorenjen na olimpijadi u kini hahahah
i komentatori najgori ikad triba ih ukinit ! a prva utakmica je bila gg samo komentatori su komedija
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll