d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Mislite Ljudi Ko Ce Osvojit Dvoransko > Aj Da Vidimo Kako Mislite
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jan 12 2009 01:13pm
Quote (m4tej @ Sun, 11 Jan 2009, 21:41)
bas mi je drago sta je dinamo izletio za borbu za 1. mjesto =))

to nikad neću razumit.
navijaš za svoju momčad i želiš da neka druga ne uspije,iako nema nikakvih posljedica za tvoju momčad.
razumija bi da su srbi wink.gif

This post was edited by eddy_hc on Jan 12 2009 01:14pm
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jan 12 2009 01:39pm
Quote (eddy_hc @ Mon, 12 Jan 2009, 20:13)
to nikad neću razumit.
navijaš za svoju momčad i želiš da neka druga ne uspije,iako nema nikakvih posljedica za tvoju momčad.
razumija bi da su srbi wink.gif


uvik je dobro veselit se porazima dinama tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 12 2009 06:59pm
Quote (Razakel @ Mon, Jan 12 2009, 07:39pm)
uvik je dobro veselit se porazima dinama tongue.gif


nope.
uvik je dobro poist biftek!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 12 2009 07:03pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 13 Jan 2009, 01:59)
nope.
uvik je dobro poist biftek!


laugh.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll