Quote (m4tej @ Sun, 11 Jan 2009, 21:41)
bas mi je drago sta je dinamo izletio za borbu za 1. mjesto =))
to nikad neću razumit.
navijaš za svoju momčad i želiš da neka druga ne uspije,iako nema nikakvih posljedica za tvoju momčad.
razumija bi da su srbi
This post was edited by eddy_hc on Jan 12 2009 01:14pm