d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eh Da Sretan Bozic > Hristo Se Rodi
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 7 2009 07:28am
Quote (ivangozu @ Wed, Jan 7 2009, 12:58pm)
aha


mala sala! posalica ali stvarno ako neko slavi sretno mu...da vas malo educiram,vako se slavi badnjak pravoslavni!!! ovo je Boris i najbolji je primjer:

http://www.youtube.com/watch?v=hcrUoIYZ7t4&feature=related
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2009 07:51am
Quote (bahamontik @ Wed, Jan 7 2009, 01:28pm)
mala sala! posalica ali stvarno ako neko slavi sretno mu...da vas malo educiram,vako se slavi badnjak pravoslavni!!! ovo je Boris i najbolji je primjer:

http://www.youtube.com/watch?v=hcrUoIYZ7t4&feature=related


znan zezan se sretan ti bozo
Member
Posts: 9,746
Joined: Mar 6 2005
Gold: 690.00
Jan 7 2009 10:42am
Quote (waYOke @ Wed, 7 Jan 2009, 02:22)
nas vec hoda!


aaaa dobra dobra !

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 7 2009 07:37pm
kk, eto mime da ti čestitam božić
kao što bi biskup Strossmeier rekao
Hristos se rodi

šalom alejkum
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 7 2009 08:17pm
Vaistinu se rodi Doture! Vaistinu! da si blize pozvao bih te kod sebe na meda i orasa malo da uvelicamo blagdan ali eto...sudbina nas je razdvojila! posli bi malo poderali Užičke prepečenice i doveli trubače da nas zabavljaju! možda bih platio i nekoj tetki da nam pomogne u svemu tome i gde bi nam bre bio kraj!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll