sretna nova godina svima vama i vasima, svima onima sta igraju d2, cod, dotu, ls i sve ostale mrtve igre, svima onima
koji su uvjek uz nas i svima onima koji ti seru iza ledja a pred tobom su super, svima onima koji te ne pozdrave u gradu
ali zovu kad im nesto zatreba, svima onima koji se nadaju boljemu ali i svima onima koji su pesimisticni =)
srece, veselja, dobrih dropova, puno killova i sto manje ripova