Quote (nugard @ Wed, 31 Dec 2008, 17:17)
Mirko je 2003. bija najači na svitu, to su bile one godine kad je Fedor par puta otkaziva borbe na PRIDEOVIM turnirima zbog mističnih bolova u palcu lijeve noge.
I nakon šta je ubija isusa u Minotauru, dogodila se ona nesritna poluga i prvi poraz, nakon toga više nikad nije bija onaj stari. Još jedan put se vratija u formu kad je satra silvu i barnetta i osvojia turnir.
Nakon toga nema više onog razornog livog high kicka ni agresivnosti ni pobjedničkog duha.
znaci hočeš reć da je bio najbolji svaki put kad je pobijedio!
ma mirko nikad nije bio najbolji na svijetu, jer nije baš bistar momak. samo zato...
inace ko borac je jedna savrsena masina bez mozga.. a te masine se vecinom pokvare il slupaju..