d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Moj Idol > Yy
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 30 2008 10:08am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 30 2008, 04:57pm)
y
vidio sam sve njegove likove
i na jspu a i nesto smo igrali zajedno boo
preludi likovi
ma samo treba nac zivot i gg



Ako je dobar u onome sto radi (a vidis i sam da je), to ti pada u vodu
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 2 2009 06:26am
Quote (Kennoth @ Tue, Dec 30 2008, 04:08pm)
Ako je dobar u onome sto radi (a vidis i sam da je), to ti pada u vodu


slazem se! ako covjek voli sjedit non stop za diablom odlicno! zato i ima toliko fg i toliko gosu likova! iskreno svaka mu cast!! ja odmah priznajem da ne mogu to...(nije da bih bas volio...ups)
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 2 2009 07:56am
Quote (bahamontik @ Fri, Jan 2 2009, 01:26pm)
slazem se! ako covjek voli sjedit non stop za diablom odlicno! zato i ima toliko fg i toliko gosu likova! iskreno svaka mu cast!! ja odmah priznajem da ne mogu to...(nije da bih bas volio...ups)


U tome je stvar, ja sjedim non stop za diablom i imam kurac od ovce ^^
Ko zna zna
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 2 2009 08:05am
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 2 2009, 01:56pm)
U tome je stvar, ja sjedim non stop za diablom i imam kurac od ovce ^^
Ko zna zna


hh
pa vidi samo
reko je da odustaje i dao frendu 100k fg...
njaguar je sve uzeo..
i one je za 5 dana nabaio novih 150k...
no life...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll