d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje Za Sve Mudrace Na Hrvsub
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 30 2008 04:28pm
a koji je odgovor na to da mrzim novu godinu sad.gif
sve mi je propalo,spavat cu sutra sad.gif
iden lec, glupa nova godina sad.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 30 2008 05:43pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Dec 30 2008, 08:48pm)
sram da te bude kenny, kakvo je to ponašanje na javnim mjestima?
jesi to doma naučio ili u školi? a?


Ucio sam od tebe, ti si profesor
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Dec 30 2008 07:22pm
+1 np
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 30 2008 07:44pm
Quote (leona @ Tue, Dec 30 2008, 10:28pm)
a koji je odgovor na to da mrzim novu godinu sad.gif
sve mi je propalo,spavat cu sutra sad.gif
iden lec, glupa nova godina sad.gif


aj šta si u bedu, potegni crtu biče ti boje tongue.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 31 2008 10:11am
iden za uru vrimena na bus, uopce me nije brige di cu spavat, molite se da me neki prijatelji udome , mene i priju hahahah
uffff, odo se ja spremat, zelin vam svima sve najbolje, nadam se da ce nam svima sljedeca godina bit bolja i uspjesnija biggrin.gif
javim se 2.1 ako stignem ziva biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by leona on Dec 31 2008 10:11am
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 31 2008 10:20am
Quote (leona @ Wed, 31 Dec 2008, 17:11)
iden za uru vrimena na bus, uopce me nije brige di cu spavat, molite se da me neki prijatelji udome , mene i priju hahahah
uffff, odo se ja spremat, zelin vam svima sve najbolje, nadam se da ce nam svima sljedeca godina bit bolja i uspjesnija biggrin.gif
javim se 2.1 ako stignem ziva biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


a di si krenila?
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 31 2008 10:35am
iden za 10 -15 min u livno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
u prijateljev kafic
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Dec 31 2008 11:40am
uzbekistan > pleska , triska , pesnica , šaka

u should try it IMO
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 1 2009 12:44am
Quote (leona @ Wed, Dec 31 2008, 04:35pm)
iden za 10 -15 min u livno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
u prijateljev kafic


Odite ti i prija kod mene . Cemo vas ja i frendovi udomit tongue.gif
Member
Posts: 3,510
Joined: May 5 2007
Gold: 2,099.00
Jan 1 2009 06:47pm
treba da pitamo chuck Norissa
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll