iden za uru vrimena na bus, uopce me nije brige di cu spavat, molite se da me neki prijatelji udome , mene i priju hahahah
uffff, odo se ja spremat, zelin vam svima sve najbolje, nadam se da ce nam svima sljedeca godina bit bolja i uspjesnija

javim se 2.1 ako stignem ziva
This post was edited by leona on Dec 31 2008 10:11am