Quote (miso8 @ Sun, 28 Dec 2008, 19:07)
Fahrenheit

fora igra, dobra prica, mal je starija al nema veze, sad je se sjetio... imam je na cd-u al nest nevalja
odo vidit jel ima na torrentu...
Zasigurno jedna od najboljih koju sam igra u životu.
Priča savršena, atmosfera još bolja, dobila u Bagu 98%.
Igra sam je na ps2, ne znam kakva je na računalu.