d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Savjete Plz =))
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 28 2008 09:52am
Titan Quest ?
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 28 2008 10:18am
POKEMON DIAMONT/PEARL

POKEMON CRYSTAL
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 10:38am
syberiu je igro moj stari...
preso je dvojku malo sam ga gledo..
ma nevolim jate zagonetke avanture i to
......


Dracula Origin je meni ok igra kako sam vidio =))
ako ko voli avanture meni je to prekul =))
poz

evo stari tu gleda sta pisem i kaze da mu je predobra igra avantura The Longest Journey
on je inace veliki fan avantura igro ih je full brdo al ova da mu je full super =))
neznam =))


This post was edited by m4tej on Dec 28 2008 10:47am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 10:39am
Quote (Cro_Pro @ Sun, Dec 28 2008, 03:52pm)
Titan Quest ?


meni to izgleda banana =))
ako je SP onda je ko d2 nesto

icon_pointr.gif lame
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 28 2008 12:03pm
black mirror je the best
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 28 2008 12:07pm
Fahrenheit happy.gif
fora igra, dobra prica, mal je starija al nema veze, sad je se sjetio... imam je na cd-u al nest nevalja ranting.gif
odo vidit jel ima na torrentu...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 12:37pm
Quote (miso8 @ Sun, Dec 28 2008, 06:07pm)
Fahrenheit happy.gif
fora igra, dobra prica, mal je starija al nema veze, sad je se sjetio... imam je na cd-u al nest nevalja  ranting.gif
odo vidit jel ima na torrentu...


ok ajde sada kao sto sam zamolio bez avanturi =))
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 28 2008 12:39pm
Quote (miso8 @ Sun, 28 Dec 2008, 19:07)
Fahrenheit happy.gif
fora igra, dobra prica, mal je starija al nema veze, sad je se sjetio... imam je na cd-u al nest nevalja  ranting.gif
odo vidit jel ima na torrentu...


Zasigurno jedna od najboljih koju sam igra u životu.

Priča savršena, atmosfera još bolja, dobila u Bagu 98%.

Igra sam je na ps2, ne znam kakva je na računalu.
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 01:07pm
Quote (Brane @ Sun, Dec 28 2008, 07:04pm)


LOL GOZU ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll