Quote (miso8 @ Sat, Dec 27 2008, 01:19pm)
evo ja skinio aim, isntaliro i pokerstars, napravio acc, neg, kak se upravlja na aimu?

Aim ti radi na princip slicno kao msn , samo sta kad dodas nekoga nemas opciju za prihvatiti nego si vec prihvacen.
Ako ce on tebe dodati onda mu das svoj AIM , i moras biti logiran na njemu i doci ce ti automatski poruka
Ako ti njega zelis dodati , imas gore opciju add AIm - tako nesto - i onda copy pasteas njegovo ime i posaljes poruku , on je automatski prima bez obzira ima li te na AIM-u ili nema.