Quote (Kennoth @ Sat, Dec 27 2008, 04:36pm)
Ja ne prelazim zadnju misiju, rekli su mi ljudi da igra zavrsi il tak nest, pa samo picim okolo i obavljam druge questove. Imam nekog magea lvl 29, i najveci sam rank u svakom guildu osim u Fighters Guildu gdje sam Guardian (neda mi se prelazit)
ja sam imo bug pa sam mogo bit smao lvl 5 ja mislim
preso sam igru na 5 levelu jbt ^^
ubio sam se
neke misije nisam ni rjesio jer mi treba lvl 15 il tako nesto..
al sam u svim guildovima najveci rank