d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Elder Scroll Iv: Oblivion
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,253
Joined: Feb 24 2006
Gold: 7,119.00
Dec 27 2008 09:27am
Quote (The_Outsider @ Fri, Dec 26 2008, 07:05pm)
samo cu dodat komentar/ispravak netocnog navoda

najbolji singleplayer rpg = FALLOUT 2


:hello!:  :hello!:  :hello!:  :hello!:  banana.gif  banana.gif  :hello!:  :hello!:  :hello!:  :hello!:


fallout2 is awesome, i'm actually playing fallout3 @ ps3 ;>
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 10:00am
igro sam i morovind i oblivion i preso sam obje
morrowind je bolji jer je igriviji
oblivion je dobar cak meni i drazi od morrowinda ali ga ljudi cjene manje jer je predugacak...
znas o cemu govorim =))
cim single igras 2-3 mjeseca... sta cu ti vise pricat...
iako se isplati...
zadnji dio igre je predobar wink.gif)
necu ti kvarit dozivljaje osim ako bas zelis znati wink.gif)
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 27 2008 10:36am
Quote (m4tej @ Sat, Dec 27 2008, 05:00pm)
igro sam i morovind i oblivion i preso sam obje
morrowind je bolji jer je igriviji
oblivion je dobar cak meni i drazi od morrowinda ali ga ljudi cjene manje jer je predugacak...
znas o cemu govorim =))
cim single igras 2-3 mjeseca... sta cu ti vise pricat...
iako se isplati...
zadnji dio igre je predobar wink.gif)
necu ti kvarit dozivljaje osim ako bas zelis znati wink.gif)


Ja ne prelazim zadnju misiju, rekli su mi ljudi da igra zavrsi il tak nest, pa samo picim okolo i obavljam druge questove. Imam nekog magea lvl 29, i najveci sam rank u svakom guildu osim u Fighters Guildu gdje sam Guardian (neda mi se prelazit)
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Dec 27 2008 10:49am
Quote (leona @ Fri, 26 Dec 2008, 18:17)
meni je brat igra oblivion i ja san ga satima gledala biggrin.gif
meni je igra pre dobra biggrin.gif
mogla bi i ja sebi pribacit haha , al sad skidam art of murder biggrin.gif


biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 11:41am
Quote (Kennoth @ Sat, Dec 27 2008, 04:36pm)
Ja ne prelazim zadnju misiju, rekli su mi ljudi da igra zavrsi il tak nest, pa samo picim okolo i obavljam druge questove. Imam nekog magea lvl 29, i najveci sam rank u svakom guildu osim u Fighters Guildu gdje sam Guardian (neda mi se prelazit)


ja sam imo bug pa sam mogo bit smao lvl 5 ja mislim
preso sam igru na 5 levelu jbt ^^
ubio sam se
neke misije nisam ni rjesio jer mi treba lvl 15 il tako nesto..
al sam u svim guildovima najveci rank
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 27 2008 12:25pm
Quote (m4tej @ Sat, Dec 27 2008, 05:41pm)
ja sam imo bug pa sam mogo bit smao lvl 5 ja mislim
preso sam igru na 5 levelu jbt ^^
ubio sam se
neke misije nisam ni rjesio jer mi treba lvl 15 il tako nesto..
al sam u svim guildovima najveci rank


ja sam imao bug na super mariu ( na nitendu )
mogao je letiti , cak i onu zastavu sam mogao preskociti xD
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 27 2008 12:34pm
ove nove generacije i tetris prilaze sa hackovima
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 01:09pm
Quote (nugard @ Sat, Dec 27 2008, 06:34pm)
ove nove generacije i tetris prilaze sa hackovima


cek ne kuzim
ko koristi hackove?
nije mi jasno majke mi........
igram d2 7 godina jedino sta koristim je loader..... MH sam upalio 3 puta za fast rush kad je fakat bilo potrebno inace cheatove uopce ne koristim u bilo kojoj igri...
neznam o cemu govoris....


This post was edited by m4tej on Dec 27 2008 01:10pm
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 27 2008 01:13pm
Quote (m4tej @ Sat, Dec 27 2008, 07:09pm)
cek ne kuzim
ko koristi hackove?
nije mi jasno majke mi........
igram d2 7 godina jedino sta koristim je loader..... MH sam upalio 3 puta za fast rush kad je fakat bilo potrebno inace cheatove uopce ne koristim u bilo kojoj igri...
neznam o cemu govoris....


ajme sta si pglu
kaze covjek da vec i na tetrisu ljudi citaju kako su pateticni or whatever
nie reko za tebe biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 27 2008 01:51pm
Quote (Usc_abaddon @ Sat, 27 Dec 2008, 20:13)

nie reko za tebe biggrin.gif


hvala na pojaĆĄnjenju

This post was edited by nugard on Dec 27 2008 01:53pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll