Quote (eddy_hc @ Sun, Dec 28 2008, 02:12pm)
on ih je ni kriv ni dužan dobio.
ali ne vidiš šta mu je sabine napisala.
i nemoj sad reć da je trejda,zato jer se vidi da mu je lik sla 1k po 1k..
scammani fg.
mislio sam da su trejdali 1 po 1 sc bez media mozda
boo
=))
al ima istine tu ima mozda