d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Za Vas Koji Zelite Znat U Photoshopu
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Dec 21 2008 11:50am
ai ovo oupce nije tvoje riperu jedan na sta si spa,nn rip.Btw po ljudi tih stvari u photoshopu nema jer koristis prastari 7.0 ('98)
btw nemos od dva tutorijala ista naucit,triba ti dobro radit i naradit se.
ako sta tribate imate moj msn
+iman .psdova,resursa itd.
a i photoshop najnoviji mogu sendat link za dl
nun3w@live.com
add me pa mozete pitat neke stvari eo moj sig gallery pa presudite sami
http://s155.photobucket.com/albums/s304/Dlexx/sigs/
-Dlexx (sa bratovog acca tlaka mi ulazit na svoj vec me lockalo jer su mislili da smo multi)
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 21 2008 11:53am
Quote (cppjole @ Sun, Dec 21 2008, 05:50pm)
ai ovo oupce nije tvoje riperu jedan na sta si spa,nn rip.Btw po ljudi tih stvari u photoshopu nema jer koristis prastari 7.0 ('98)
btw nemos od dva tutorijala ista naucit,triba ti dobro radit i naradit se.
ako sta tribate imate moj msn
+iman .psdova,resursa itd.
a i photoshop najnoviji mogu sendat link za dl
nun3w@live.com
add me pa mozete pitat neke stvari eo moj sig gallery pa presudite sami
http://s155.photobucket.com/albums/s304/Dlexx/sigs/
-Dlexx (sa bratovog acca tlaka mi ulazit na svoj vec me lockalo jer su mislili da smo multi)


ok!
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 21 2008 01:02pm
Quote (cppjole @ Sun, Dec 21 2008, 05:50pm)
ai ovo oupce nije tvoje riperu jedan na sta si spa,nn rip.Btw po ljudi tih stvari u photoshopu nema jer koristis prastari 7.0 ('98)
btw nemos od dva tutorijala ista naucit,triba ti dobro radit i naradit se.
ako sta tribate imate moj msn
+iman .psdova,resursa itd.
a i photoshop najnoviji mogu sendat link za dl
nun3w@live.com
add me pa mozete pitat neke stvari eo moj sig gallery pa presudite sami
http://s155.photobucket.com/albums/s304/Dlexx/sigs/
-Dlexx (sa bratovog acca tlaka mi ulazit na svoj vec me lockalo jer su mislili da smo multi)


jako dobri radovi svaka cast
imam cs3...
cut cemo se na msn ako je jos isti....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll