Quote (cppjole @ Sun, Dec 21 2008, 05:50pm)
ai ovo oupce nije tvoje riperu jedan na sta si spa,nn rip.Btw po ljudi tih stvari u photoshopu nema jer koristis prastari 7.0 ('98)
btw nemos od dva tutorijala ista naucit,triba ti dobro radit i naradit se.
ako sta tribate imate moj msn
+iman .psdova,resursa itd.
a i photoshop najnoviji mogu sendat link za dl
nun3w@live.com
add me pa mozete pitat neke stvari eo moj sig gallery pa presudite sami
http://s155.photobucket.com/albums/s304/Dlexx/sigs/-Dlexx (sa bratovog acca tlaka mi ulazit na svoj vec me lockalo jer su mislili da smo multi)jako dobri radovi svaka cast
imam cs3...
cut cemo se na msn ako je jos isti....