d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Evo Ti Pajo, Sad Se Grizi > Ja Znam Da Se Ja Grizem
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 16 2008 05:39am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 12:38pm)
upravo lolam tu u sobi ^^
vidio sam
i zasto mislis da me briga? =))
zasto bas tvoj? jer najvise spammas a nije bilo ni upola ovoliko topica dok nisi doso

ti
bodo
cropro

tandem za sjebat sub
idem u skolu
cu



Nisam ni mislio da ces nesto pametno napisat. Svi seru da ja spamam ovaj sub, a osim onog topica koji sam otvorio ni ne pamtim kad sam novi napravio. Ovo boldano je naravno samo tvoje subjektivno misljenje, kako je super srat ljudima koje nikad nisi upoznao preko interneta jel tako?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 05:44am
Quote (Kennoth @ Tue, Dec 16 2008, 11:39am)
Nisam ni mislio da ces nesto pametno napisat. Svi seru da ja spamam ovaj sub, a osim onog topica koji sam otvorio ni ne pamtim kad sam novi napravio. Ovo boldano je naravno samo tvoje subjektivno misljenje, kako je super srat ljudima koje nikad nisi upoznao preko interneta jel tako?



ispeci pa reci
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 16 2008 11:53am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 12:44pm)
ispeci pa reci


Ne znam. Meni se cini da si ti meni prvi srao, jer ocito lijecis rl frustracije na forumu. Ali tko zna, mozda grijesim
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 16 2008 12:34pm
PROTIV SPAMA GLUPIM SPAMOM


SPAM
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 17 2008 06:45am
Quote (Brane @ Tue, Dec 16 2008, 07:34pm)
PROTIV SPAMA GLUPIM SPAMOM


SPAM


klin se klinom izbija laugh.gif
ew i mene back, 2 dana bez neta bio....
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2008 01:35pm
Quote (miso8 @ Wed, 17 Dec 2008, 13:45)
klin se klinom izbija laugh.gif
ew i mene back, 2 dana bez neta bio....


znaš ti onu:
"Sve što je lijepo,kratko traje."

This post was edited by eddy_hc on Dec 17 2008 01:35pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 17 2008 01:52pm
Quote (miso8 @ Wed, Dec 17 2008, 12:45pm)
klin se klinom izbija laugh.gif
ew i mene back, 2 dana bez neta bio....


uf jebote, to znaci da ce ti i brat imati internet ? damn
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 17 2008 02:07pm
Quote (eddy_hc @ Wed, Dec 17 2008, 08:35pm)
znaš ti onu:
"Sve što je lijepo,kratko traje."


a je, tako je....
necu vise onolko spammat.... obecajem unsure.gif

Quote (OnlyInMemories @ Wed, Dec 17 2008, 08:52pm)
uf jebote, to znaci da ce ti i brat imati internet ? damn


hehe, je je... al ak danas nije spammo.... onda vald uopce nece.....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll