Quote (eddy_hc @ Wed, Dec 17 2008, 08:35pm)
znaš ti onu:
"Sve što je lijepo,kratko traje."
a je, tako je....
necu vise onolko spammat.... obecajem
Quote (OnlyInMemories @ Wed, Dec 17 2008, 08:52pm)
uf jebote, to znaci da ce ti i brat imati internet ? damn
hehe, je je... al ak danas nije spammo.... onda vald uopce nece.....